Волонтери вчаться впроваджувати “МнОГОкартку” в малих містах

28-29 листопада Фундація ім. князів-благодійників Острозьких за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” провела перші тренінги для волонтерів та координаторів, які будуть впроваджувати систему соціального дисконту “МнОГОкартка” у своїх районних центрах.

У тренінгах взяли участь члени громадських організацій з міст Дубно, Острог та Здолбунів. Також учасниками були представники Молодіжного фонду “Наше майбутнє” з Ковеля, які зацікавилися впровадженням системи соціального дисконту у своєму місті.

Під час занять волонтери мали можливість детальніше ознайомитися з особливостями соціальної дисконтної картки та отримали знання та вміння щодо ведення ефективних переговорів.

Найбільше захоплення серед присутніх викликали рольові ігри, під час яких учасники тренінгу повинні були виконувати практичні завдання з ведення переговорів із бізнесменами.

Наступним кроком волонтерів та координаторів стануть зустрічі з мерами Здолбунова, Дубно та Острога і підписання договорів про інформаційне партнерство з місцевими ЗМІ.

Тренінги проводяться в рамках проекту “Економлячи — допомагаємо бідним”, підтриманого Програмою посилення впливу громадянського суспільства Міжнародного фонду “Відродження”.

Контакти виконавців проекту: Віктор Пражмовський, тел.моб. 050-689-02-49, pbofrv@gmail.com

Діана Зубко, координатор програми “Посилення впливу громадянського суспільства
тел: +380 (44) 461 95 00 | факс: +380 (44) 486 01 66
eлектронна пошта: zubko@irf.kiev.ua
офіс: м. Київ, пров. Бехтерєвський, 13-a, кім. 2

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: