Новини

Волонтери Центрів європейської інформації проведуть конференцію

Oleg Європа і світ

Протягом 9-12 серпня 2011 року Мережа центрів європейської інформації проведе підсумкову конференцію у рамках проекту «Волонтерство – шлях до успіху! Підвищення спроможності центрів європейської інформації» в м. Суми. Проект реалізує СМГО «Центр європейських ініціатив» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

У ході підсумкової конференції центри європейської інформації із семи областей України (мм. Дніпропетровськ, Чернівці, Хмельницький, Луганськ, Вінниця, Кременчук та Суми) презентуватимуть результати реалізації своїх проектів-ініціатив.

Нагадаємо, що Дніпропетровський ЦЄІ проводив дискусійний кіноклуб «Волонтерська активність»; ЦЄІ в м. Чернівці – організовував вечори-бесіди серед молоді стосовно європейських структур, країн Європи; ЦЄІ м. Хмельницький створив інтерактивний намет в рамках святкування Дня Європи в своєму місті; Луганський ЦЄІ театралізував казку Лани Ра «Замок добрих чарівників Європи»; Сумський ЦЄІ провів День європейських цінностей та організував інтерактивний намет в рамках Дня Європи; Вінницький ЦЄІ реалізував проект «Казкова Європа для дітей», а Кременчуцький ЦЄІ провів конкурс фотографій «Європейська фотоідентичність Кременчука».

В рамках підсумкової конференції передбачено проведення оцінки роботи команд волонтерів. Усі волонтери отримають сертифікати від Мережі ЦЄІУ. Найактивніші з них візьмуть  участь у дводенному навчальну візиті в ЦЄІ з іншого регіону. Програмою підсумкової конференції передбачено й планування подальшої роботи волонтерів в ЦЄІ, а також організація спільних міжрегіональних проектів.

Усього ж у рамках проекту «Волонтерство – шлях до успіху! Підвищення спроможності центрів європейської інформації» учасники пройшли два тренінги – «Залучення волонтерів до роботи Центрів європейської інформації» та «Школа волонтерів ЦЄІ», а також працювали в Центрах європейської інформації задля підвищення обізнаності громадськості з питань європейської інтеграції, проголошення європейських цінностей.

За результатами проекту в жовтні 2011 року буде видано посібник «Волонтерство – шлях до успіху». Він міститиме рекомендації щодо того, як організувати роботу з волонтерами в центрах європейської інформації, а також історії успіху волонтерської діяльності, приклади проектів-ініціатив.

Контакти: +38 (0542) 798668, Інна Битюк.

***

Мережа центрів європейської інформації України об’єднує центри, які створені за підтримки Європейської програми  Міжнародного фонду «Відродження» протягом 2005-2008р. Центри європейської інформації функціонують на базі обласних наукових універсальних бібліотек у співпраці з громадськими організаціями. Центри європейської інформації забезпечують доступ усіх бажаючих до інформаційних ресурсів, а також проводять просвітницько-інформаційні заходи, що спрямовані на популяризацію знань про європейську та євроатлантичну інтеграцію України. Портал Мережі центрів європейської інформації України – http://ukrcei.org , e-mail: ukrcei@gmail.com.

Європейська програма Міжнародного фонду «Відродження» має на меті сприяння європейській інтеграції України шляхом фінансової та експертної підтримки громадських ініціатив.

Як подати заявку?

Заповніть аплікаційну форму та подайте її через особистий кабінет. Заявки приймаються виключно в електронному вигляді, а процес оцінки включає кілька етапів. 
Перейти