Волонтери Центрів європейської інформації проведуть конференцію

Протягом 9-12 серпня 2011 року Мережа центрів європейської інформації проведе підсумкову конференцію у рамках проекту «Волонтерство – шлях до успіху! Підвищення спроможності центрів європейської інформації» в м. Суми.

Протягом 9-12 серпня 2011 року Мережа центрів європейської інформації проведе підсумкову конференцію у рамках проекту «Волонтерство – шлях до успіху! Підвищення спроможності центрів європейської інформації» в м. Суми. Проект реалізує СМГО «Центр європейських ініціатив» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

У ході підсумкової конференції центри європейської інформації із семи областей України (мм. Дніпропетровськ, Чернівці, Хмельницький, Луганськ, Вінниця, Кременчук та Суми) презентуватимуть результати реалізації своїх проектів-ініціатив.

Нагадаємо, що Дніпропетровський ЦЄІ проводив дискусійний кіноклуб «Волонтерська активність»; ЦЄІ в м. Чернівці – організовував вечори-бесіди серед молоді стосовно європейських структур, країн Європи; ЦЄІ м. Хмельницький створив інтерактивний намет в рамках святкування Дня Європи в своєму місті; Луганський ЦЄІ театралізував казку Лани Ра «Замок добрих чарівників Європи»; Сумський ЦЄІ провів День європейських цінностей та організував інтерактивний намет в рамках Дня Європи; Вінницький ЦЄІ реалізував проект «Казкова Європа для дітей», а Кременчуцький ЦЄІ провів конкурс фотографій «Європейська фотоідентичність Кременчука».

В рамках підсумкової конференції передбачено проведення оцінки роботи команд волонтерів. Усі волонтери отримають сертифікати від Мережі ЦЄІУ. Найактивніші з них візьмуть  участь у дводенному навчальну візиті в ЦЄІ з іншого регіону. Програмою підсумкової конференції передбачено й планування подальшої роботи волонтерів в ЦЄІ, а також організація спільних міжрегіональних проектів.

Усього ж у рамках проекту «Волонтерство – шлях до успіху! Підвищення спроможності центрів європейської інформації» учасники пройшли два тренінги – «Залучення волонтерів до роботи Центрів європейської інформації» та «Школа волонтерів ЦЄІ», а також працювали в Центрах європейської інформації задля підвищення обізнаності громадськості з питань європейської інтеграції, проголошення європейських цінностей.

За результатами проекту в жовтні 2011 року буде видано посібник «Волонтерство – шлях до успіху». Він міститиме рекомендації щодо того, як організувати роботу з волонтерами в центрах європейської інформації, а також історії успіху волонтерської діяльності, приклади проектів-ініціатив.

Контакти: +38 (0542) 798668, Інна Битюк.

***

Мережа центрів європейської інформації України об’єднує центри, які створені за підтримки Європейської програми  Міжнародного фонду «Відродження» протягом 2005-2008р. Центри європейської інформації функціонують на базі обласних наукових універсальних бібліотек у співпраці з громадськими організаціями. Центри європейської інформації забезпечують доступ усіх бажаючих до інформаційних ресурсів, а також проводять просвітницько-інформаційні заходи, що спрямовані на популяризацію знань про європейську та євроатлантичну інтеграцію України. Портал Мережі центрів європейської інформації України – http://ukrcei.org , e-mail: ukrcei@gmail.com.

Європейська програма Міжнародного фонду «Відродження» має на меті сприяння європейській інтеграції України шляхом фінансової та експертної підтримки громадських ініціатив.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: