Волонетерські нетворкінги в Києві за підтримки Фонду: як долучитись?

Завдяки співпраці нашого Фонду та команди Офіс Дій нетворкінги для волонтерів, активістів, громадських діячів та митців стають ще більшими.

За півтора року ініціатива таких нетворкінгів зібрала понад 2000 найактивніших українців та українок в різних містах та з різних сфер: для співпраці, спільних проєктів, ментальної підтримки, обговорення нагальних проблем суспільства та пошуку рішень.

Ініціатива нетворкінгів – це щомісячні зустрічі для побудови мережі звʼязків між активістами, ініціативами чи організаціями, які діють у сфері громадської активності, волонтерства, мистецтва та освіти в Україні. Це також обмін ідеями, досвідом та підтримкою для розвитку громадянського суспільства, підтримки ЗСУ та інших ініціатив.

З цього року традицію таких зустрічей підтримує наш Фонд та інші партнери проєкту, завдяки чому вона продовжилась в ширшому форматі: з дискусіями і запрошеними спікерами, долучення активістів з нових напрямків, збільшення кількості учасників.

З червня 2022 року команда організаторів вже провела 41 зустріч у Києві, 10 зустрічей у Львові і зібрала понад дві тисячі учасників та учасниць.

Долучитись до спільноти дуже легко – просто приходьте на будь-яку подію, що проходить кожен другий четвер в Києві. Усі подробиці та анонси шукайте на Інстаграм сторінці спільноти:

На зустрічах спільноти ви зможете поділитися новинами та досвідом, розказати іншим про свої ініціативи та проєкти, заручитися підтримкою та знайти партнерів, обговорити проблеми та разом пошукати їх рішення. Ну і як бонус – гарно провести час в колі однодумців.

Фото: спільнота Нетворкінгів та Офіс Дій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: