Волинянину допомогли виправити помилку в документах

На порталі "Правовий простір" опубліковано статтю Ольги Жукової про те, як пенсіонерові допомогли виправити помилку в документах та отримати пенсію

На порталі “Правовий простір” опубліковано статтю Ольги Жукової про те, як пенсіонерові допомогли виправити помилку в документах та отримати пенсію. Допомогу чоловікові надав Центр правової інформації та консультацій у місті Ковель (Волинська область), роботу якого координує ГО “Центр правової допомоги” за підтримки програмної ініціативи “Права людини та правосуддя” Міжнародного фонду “Відродження”.

Волинянину допомогли виправити помилку в документах
Ольга Жукова

Завершилась ще одна типова справа для юристів у Ковелі і відбулась велика перемога для пенсіонера, який не втратив трудовий стаж через помилку в документах і отримає справедливу пенсію.

До Центру правової інформації та консультацій у місті Ковелі Волинської обласної громадської організації «Центр правової допомоги» звернувся Петро Іванович Тищенко. У 2014 році Петро Іванович досяг пенсійного віку та отримав право на оформлення пільгової пенсії. Зібравши всі необхідні довідки та документи, що підтверджують його трудовий (страховий) стаж, він звернувся з відповідною заявою до Управління Пенсійного фонду України у місті Ковелі та Ковельському районі Волинської області.

Однак, працівники Пенсійного фонду відмовилися прийняти документи, які надав Петро Іванович. Підставою для відмови стали розбіжності в написанні його прізвища у паспорті громадянина України та інших документах – Архівних довідках про розмір заробітної плати, а також в Архівному Витязі про трудовий стаж, виданими Трудовим архівом виконавчого комітету Ковельської міської ради.

Юрисконсульт Центру Наталія Дуброва проаналізувала документи пана Петра та підготувала заяву до суду про встановлення юридичного факту приналежності документів заявнику. Позов пенсіонер подав і суд задовольнив його.

У березні Петро Іванович Тищенко завітав до Центру вже з рішенням суду про визнання належності йому відповідних документів. Тепер пан Петро зможе оформити пенсію, яку чесно заробив за багато років трудової діяльності.

Контакти:
ГО “Центр правової допомоги”
(03352) 7 39 92
legal_aid@ua.fm

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: