Волинській громадськості пропонують обговорити порядок конкурсу молодіжних програм

Громадські організації підготували для Волинської обладміністрації проект Порядку проведення обласного конкурсу проектів і програм, розроблених громадськими організаціями й органами студентського самоврядування стосовно дітей, молоді, жінок і сім'ї

Громадські організації підготували для Волинської обладміністрації проект Порядку проведення обласного конкурсу проектів і програм, розроблених громадськими організаціями й органами студентського самоврядування стосовно дітей, молоді, жінок і сім’ї. Документ розроблено в межах проекту “Підвищення прозорості та залучення НУО до бюджетної політики щодо фінансування програм для дітей і молоді з державного та місцевих бюджетів”, який здійснюють ГО “Комітет підтримки студентського самоврядування”, “Асоціація молодих реформаторів”, “Центр громадської адвокатури”, Івано-Франківський осередок ВМГО “Демократичний альянс” за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

Представники громадськості можуть подавати пропозиції та зауваження до документу. Їх слід надсилати до 29 вересня на електронну адресу mike.shelep@gmail.com.

Нагадаємо, 22 вересня в Івано-Франківську відбулося аналогічне громадське обговорення “Практики фінансування програм і заходів для дітей і молоді в Івано-Франківській області: результати громадської експертизи та рекомендації”. Експерти підготували пропозиції для Волинської обладміністрації для покращення фінансування молодіжних програм.

ГО “Асоціація молодих реформаторів”
Михайло Шелеп
067 416 50 86

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: