Волинським ромам допомагають отримати ідентифікаційні документи

Волинська обласна громадська організація “Терне Рома” сприяє отриманню волинськими ромами ідентифікаційних документів – паспорта громадянина України, свідоцтва про народження тощо

Волинська обласна громадська організація “Терне Рома” сприяє отриманню волинськими ромами ідентифікаційних документів – паспорта громадянина України, свідоцтва про народження тощо. Проект “Через правову допомогу – до соціальної справедливості” підтримує програма “Рома України” Міжнародного фонду “Відродження”.

У межах проекту створено громадську приймальню, у якій юристи безкоштовно надають консультації, допомагають оформити заяви охочим отримати документи.

Спільно з Головним управлінням юстиції у Волинській області та відділом у справах громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб видано порадник “Як отримати паспорт громадянина України та свідоцтво про народження”, а також методичні рекомендації для державних працівників щодо сприяння в отримані документів.

За результатами дослідження Інституту соціології НАН України, на території України близько 50% ромів не мають паспорта громадянина України, значна частина не має свідоцтва про народження.

Контакти: 099 059 02 36, terne_roma@ukr.net

***

Програма “Рома України” спрямовує свою діяльність на інтеграцію ромського населення в суспільне життя України, зберігаючи етнокультурну унікальність ромського народу.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: