Волинських ромів залучають до правопросвітницької діяльності

Волинська обласна громадська організація циган “Терне Рома” здійснює проект “Правові знання – правовий захист”

Волинська обласна громадська організація циган “Терне Рома” здійснює проект “Правові знання – правовий захист”. Проект підтримують програми “Рома України” та “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

Концепцію проекту було розроблено під час здійснення попереднього проекту, підтриманого фондом, – “Через правову допомогу – до соціальної справедливості”, який було спрямовано на юридичну допомогу з отримання ідентифікаційних документів представниками ромської громади Волинської області. Встановлено, що значна частина ромів уникає правового способу вирішення своїх питань не тільки через правову необізнаність, що притаманно більшості громадян України, а й через недовіру до права та правових установ. Подолати цю настанову можна в тому числі через залучення ромів до правопросвітницької діяльності, що становить головну мету нинішнього проекту.

Волинська обласна громадська організація циган “Терне Рома”
063 394 39 55
terne_roma@ukr.net

***

Мета програми “Рома України” – сприяти інтеграції ромів в українське суспільство шляхом покращення рівня освіти, доступу до послуг охорони здоров’я, захисту прав, а також побудови лідерства та спроможності ромської молоді.

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: