Волинських активістів навчать планувати та проводити адвокаційні кампанії

25 грудня в Луцьку відбудеться навчальний семінар “Алгоритм планування адвокаційних кампаній: від вибору проблеми до її вирішення”

25 грудня в Луцьку відбудеться навчальний семінар “Алгоритм планування адвокаційних кампаній: від вибору проблеми до її вирішення”. Захід проводить Волинський Інститут Підтримки та розвитку Громадських Ініціатив за сприяння програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Учасники отримають змогу вдосконалити свої навички з проведення адвокасі-кампаній, що значно підвищить їхні шанси на перемогу в конкурсі адвокасі-проектів та отримання фінансування для їх реалізації.

Учасники: громадські організацій, об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, органи самоорганізації населення й ініціативні мешканці Волинської області.

Програма навчального семінару:
– поняття адвокасі, відмінність лобіювання й адвокасі;
– правила та процедури збору й аналізу інформації щодо певної суспільної проблеми;
– визначення переліку та ролі державних структур, що мають сприяти вирішенню проблем громади;
– основи стратегічного планування кампанії з адвокасі;
– залучення ресурсів для кампанії з адвокасі;
– побудова коаліцій і залучення прихильників;
– зовнішні комунікації в кампаніях з адвокасі;
– техніка лобіювання та впливу на зміни в законодавстві;
– ситуаційні вправи з адвокасі.

Для участі у навчальному семінарі потрібно заповнити анкету та надіслати її до 15:00 24 грудня на електронну адресу vipgi@ukr.net з поміткою “На участь у навчальному семінарі”.

Контакти:
Волинський Інститут Підтримки та розвитку Громадських Ініціатив
Богдана Кравчик
066 93 90 245
vipgi@ukr.net

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: