Волинські НУО потребують кваліфікованих кадрів і інформаційної підтримки

У місті Ковелі (Волинська область) відбувся круглий стіл “Підвищення ефективності діяльності інститутів громадянського суспільства та впливу громадськості на вирішення актуальних проблем місцевого розвитку”

13 квітня в місті Ковелі (Волинська область) відбувся круглий стіл “Підвищення ефективності діяльності інститутів громадянського суспільства та впливу громадськості на вирішення актуальних проблем місцевого розвитку”. Захід організував Інститут підтримки та розвитку громадських ініціатив у межах проекту “Покращуємо соціальні послуги у віддалених районах через підвищення ефективності діяльності інститутів громадянського суспільства” за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

У зустрічі брали участь президент Волинського Інституту підтримки та розвитку громадських ініціатив Петро Лавринюк, керівник проекту Ірина Гайдучик, начальник Ковельського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тетяна Мєдвєдєва, начальник відділу сім’ї та молоді виконавчого комітету Ковельської міської ради Ніна Шум, голова ВОМГО “Центр ефективної комунікації” Оксана Лойко, представник молодіжної організації “Національний альянс” Олексій Кушнір, представники Ковельської МГО “Центр ініціатив”, а також студентська молодь і безробітні, які перебувають на обліку в центрі зайнятості.

На круглому столі було піднято найболючіші питання, з якими стикаються інститути громадянського суспільства в районах, а саме: слабка інформаційна підтримка, потреба в кваліфікованих кадрах, недостатня співпраця з органами влади та бізнесом.

Голова ВОМГО “Центр ефективної комунікації” Оксана Лойко дала поради тим, хто хоче створити громадську організацію. За її словами, головне для початківців – чітко визначити напрям діяльності.

Також вона розповіла про діяльність своєї організації. “Незважаючи на те, що “Центр ефективної комунікації” створено лише 2007 року, ми вже маємо значні досягнення. Постійно відбуваються благодійні акції та заходи, покликані підняти національну культуру молодих людей, дати необхідне підґрунтя для виховання майбутньої еліти нашої держави. Ми маємо налагоджені стосунки з органами державної влади та місцевого самоврядування, громадськими організаціями Волині та України, органами студентського самоврядування, бізнесом, залучаємо волонтерів, активно співпрацюємо з засобами масової інформації, що дає змогу активно розвиватися й успішно реалізовувати соціальні проекти”, – сказала Оксана Лойко.

Круглі столи з аналогічної тематики відбудуться у Володимирі-Волинському 18 квітня (15:00) та в Маневичах 21 квітня (15:00). До участі запрошують представників соціально орієнтованих НУО Волинської області, молодих активістів, студентів, представників управління у справах сім’ї, молоді та спорту та центрів зайнятості.

Контакти: Інститут підтримки та розвитку громадських ініціатив, Ірина Гайдучик, 095 64 54 655, ira.tobi@gmail.com

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства” – сприяти розвитку системи захисту прав громадян як споживачів державних і комунальних послуг, посилювати спроможність громадських організацій щодо вироблення політики та впливу на прийняття політичних рішень із суспільно важливих питань.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: