Волинські громади реалізовують власні ініціативи задля вирішення нагальних місцевих проблем

Завдяки ініціативності громади та за підтримки Асоціації захисту прав молоді Волині, бізнесу, влади та Міжнародного фонду «Відродження» на Волині активізується діяльність територіальних громад та зростає ефективність вирішення соціальних проблем місцевими громадами, які власноруч будують демократичне суспільство України.

В рамках конкурсу соціальних проектів «Громадська ініціатива в дії» у різних частинах Волині встановлюються дитячі майданчики, проводяться конкурси та футбольні турніри, відновлюються старовинні пам’ятки, створюються спортивно-культурні центри для молоді, поліпшуються умови дітей у дитячих закладах та шкільних установах, організовується Школа громадського активіста.

На конкурс соціальних проектів «Громадська ініціатива в дії», що був оголошений Асоціацією захисту прав молоді Волині в рамках проекту «Налагодження механізму реалізації громадських ініціатив у Волинській області» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження», були подані проектні заявки громад із різних куточків Волинської області. Цікаві ідеї, які мали на меті вирішення нагальних місцевих проблем, свідчили про небайдужість громади до труднощів, з якими вони постійно стикаються. Для втілення у життя конкурсна комісія, яка ретельно оцінювала кожну проектну заявку, відібрала 13 проектів.

Справляє враження те, що завдяки підтримці проектів Асоціацією захисту прав молоді Волині до справи залучаються як бізнес структури, так і місцева влада. Так до фінансування інтернет-бібліотеки у Володимир-Волинському агротехнічному коледжі підключилися місцеві підприємці та міська рада, а для встановлення дитячого майданчику у с. Заброди Ратнівського району свої внески зробили сільська рада та місцеві жителі. Не залишилися осторонь і Районна рада смт. Турійськ, які підтримали громаду у відновленні історичної пам’ятки – Білого мосту. Кожен проект-переможець конкурсу знаходив однодумців та партнерів для реалізації.

Інформація від Асоціації захисту прав молоді Волині

Контакти: тел./ф +38 (03322) 48312, www.iniciativa.com.ua, aspmv@yahoo.com

http://picasaweb.google.com.ua/ASPMVgroup

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: