Волинські експерти запропонують зміни до законопроекту про місцевий референдум

30 листопада об 11:00 у Луцьку (готель “Україна”, вул. Словацького, 2) відбудеться круглий стіл “Формування регіональної громадської платформи на підтримку дієвого інституту місцевого референдуму у Волинській області”

30 листопада об 11:00 у Луцьку (готель “Україна”, вул. Словацького, 2) відбудеться круглий стіл “Формування регіональної громадської платформи на підтримку дієвого інституту місцевого референдуму у Волинській області”. Захід проводить Центр Політичного Аналізу та Виборчого Консалтингу за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”, “Pact Inc.” і Фонду Східна Європа.

Круглий стіл спрямовано на консолідацію зусиль громадськості, експертів і політиків Волині з напрацювання змін до законопроекту “Про місцевий референдум” (№7082), які б відповідали як інтересам громадянського суспільства, так і сучасним європейським стандартам. На підтримку пропозицій, розроблених експертами до законопроекту, відбудеться збір підписів.

Місцевий референдум – це дієвий інструмент впливу громади на прийняття важливих рішень місцевою владою. Наразі застосування такого інструменту практично неможливе.

Контакти:
Центр Політичного Аналізу та Виборчого Консалтингу
(0332) 78 82 89
cpaec.volyn@gmail.com

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: