Волинські активісти розроблять програму розвитку зеленого туризму в Рожищенському районі

Для Рожищенського району Волині розроблять Програму розвитку сільського зеленого туризму на 2013-2018 роки

Для Рожищенського району Волині розроблять Програму розвитку сільського зеленого туризму на 2013-2018 роки. Відповідний проект став одним із переможців обласного конкурсу адвокаційних ініціатив, який проводить Волинський Інститут Підтримки та розвитку Громадських Ініціатив за сприяння програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

У Програму закладуть комплекс заходів, які мотивуватимуть селян розвивати зелений туризм і створюватимуть для цього сприятливі умови.

За словами Петра Лавринюка, президента Волинського Інституту Підтримки та розвитку Громадських Ініціатив, базові капіталовкладення в зелений туризм сьогодні мізерні, але наявність програмного документу, який підкреслить пріоритетність галузі й міститиме фінансовий елемент, зможе покращити ситуацію. До того ж, на його думку, це стане поштовхом до економічного розвитку території та залучення додаткових коштів.

Начальник відділу культури й туризму Рожищенської райдержадміністрації Тетяна Новосад позитивно сприйняла ідею розробки Програми й пообіцяла взяти активну участь у її впровадженні в разі затвердження документу міською радою.

За словами фахівців, у країнах, де на сьогодні зелений туризм вважається одним із найбільш рейтингових (наприклад, в Австрії, Угорщині, Польщі), програми розвитку існують уже не один рік. Селян, які вирішили займатися цією справою, всіляко стимулюють через надання різного роду пільг і стратегічної підтримки з боку місцевої влади.

Контакти:
Волинський Інститут Підтримки та розвитку Громадських Ініціатив
(0332) 723 803
press.vipgi@mail.ru

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: