Волинські активісти домоглися ухвалення обласної програми підтримки ОСББ

Волинська обласна рада ухвалила Програму сприяння діяльності об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) у Волинській області на 2013-2015 роки

Волинська обласна рада ухвалила Програму сприяння діяльності об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) у Волинській області на 2013-2015 роки. Це результат адвокасі-кампанії, яку проводила Асоціація ОСББ “Лучани”. Відповідний проект став переможцем першого туру обласного конкурсу адвокаційних ініціатив, який проводить Волинський Інститут Підтримки та розвитку Громадських Ініціатив за сприяння програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Програма передбачає фінансування ОСББ з бюджету в розмірі 51 млн. грн. Документом передбачено до кінця 2015 року створити в області 1266 ОСББ. На сьогодні їх 344.

За задумом ініціаторів, впровадження Програми дозволить поліпшити технічний стан житлового фонду, впровадити заходи з енергозбереження в житлових будинках, підвищити згуртованість громад у вирішенні місцевих проблем, покращити умови проживання громадян у своїх помешканнях, раціонально використовувати кошти мешканців на утримання житла.

Програмний документ розробляла робоча група, до якої увійшли голови ОСББ Волині, представники громадських організацій області й експерти Асоціації підтримки та розвитку ОСББ й ОСН, які вже брали участь у розробці й упровадженні такої програми в Луцьку. Для того щоб програмний документ охопив якнайширше коло інтересів ОСББ, у районах було проведено робочі зустрічі й опитування голів ОСББ. Потому проект документу було винесено на громадське обговорення. Доопрацьований проект Програми й ухвалила обласна рада.
    

Контакти:
Волинський Інститут Підтримки та розвитку Громадських Ініціатив
098 9 222 616
066 163 000 8
(0332) 723 803
press.vipgi@mail.ru

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: