ВЛК, УБД і несення служби після поранення — фахівці Ветеранського простору Вінниці консультують в лікувальних закладах

Розпочали з ВЛК, а далі пішов статус УБД і несення служби після поранення — так кількома словами можна розповісти про юридичні консультації у лікувальних закладах, повідомляють в Ветеранському просторі Вінниці.

«Ми продовжуємо проводити консультації силами команди Простору (Ростислав Рабцун Ірина Білоус). Говоримо з пораненими військовими про їхні права, про помилки, яких варто уникати при оформленні документів, про оскарження рішень та отримання гарантованих державою виплат», – розповідають у Ветеранському просторі.

Тем багато і фахівці прагнуть, щоб на етапі відновлення здоров’я воїни могли вирішити частину важливих питань. А головне, щоб цей процес не приносив надмірних клопотів.

«Вчора наша команда відвідала ще одну лікарню Вінниці, де нині проходять реабілітацію захисники і захисниці.

Хлопці на милицях і на кріслах колісних — ми розуміємо, що їм фізично складно дістатися до офісу юриста, тому ми й наблизили цю послугу до них», – кажуть у просторі.

Від початку літа триває робота у межах проєкту «Правова та психологічна підтримка родин загиблих Захисників та Захисниць та поранених військових “Ми поруч” у Ветеранському просторі м. Вінниці» у співпраці з Міжнародний фонд “Відродження”

Маєш потребу звернутись до юристів Ветеранського простору особисто?

Телефонуй: 067 959 40 65

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: