Владі Дворічанщини пропонують офіційно підтримати правовий центр

30 листопада в селищі Дворічна (дитяча музична школа, вул. Нагірна, 8) відбудеться робоча зустріч, мета якої – розробити й подати на розгляд сесії районної ради проект рішення “Про фінансову підтримку діяльності Центру правової інформації та консультацій для захисту прав населення Дворічанського району у 2013 році”

30 листопада в селищі Дворічна (дитяча музична школа, вул. Нагірна, 8) відбудеться робоча зустріч, мета якої – розробити й подати на розгляд сесії районної ради проект рішення “Про фінансову підтримку діяльності Центру правової інформації та консультацій для захисту прав населення Дворічанського району у 2013 році”. Захід проводить Дворічанський Центр правової інформації та консультацій, який працює за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

До участі запрошено представників районної влади, селищного та сільського голів району, депутатів районної ради, працівників Центру, представників цільової групи.

Контакти:
Дворічанський Центр правової інформації та консультацій
Людмила Ковтун
099 93 669 22
dvorich@yandex.ru

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: