Влада Закарпаття стверджує, що генплани всіх міст області перебувають у вільному доступі

За словами посадовців, із генеральними планами всіх міст Закарпаття можна ознайомитися в управлінні містобудування й архітектури обласної державної адміністрації

З генеральними планами всіх міст Закарпаття можна ознайомитися в управлінні містобудування й архітектури обласної державної адміністрації. Про це у своєму листі Закарпатському Громадському Центру повідомив начальник управління Микола Пігуляк. Організація здійснює моніторинг доступності генпланів, який координує Східноукраїнський центр громадських ініціатив за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

Як зазначає посадовець, в управлінні передбачено спеціальне приміщення, де можна ознайомитися з усіма необхідними матеріалами генпланів.

“Цілий рік ми зверталися до міських і селищних рад із проханням надати можливість ознайомитися з генпланами, а інформація, як виявилося, компактно перебуває в архіві обласного управління архітектури та містобудування. Це дивно, адже жодна міська рада області не згадала про цей архів у відповідях на наші інформаційні запити”, – зауважив Володимир Феськов, голова Закарпатського Громадського Центру, координатор моніторингу доступності генпланів у Закарпатській області.

“Тепер ми маємо намір узяти участь у засіданні колегії при управлінні містобудування й архітектури Закарпатської обладміністрації. Хочемо обговорити змістовність документів щодо доступності містобудівної документації в області, які облдержадміністрація надавала Мінрегіону України. Маю підозру, що інформація не зовсім відображає реальний стан речей”, – додав правозахисник.

Контакти:
Східноукраїнський центр громадських ініціатив
Аліна Бондар
099 932 36 73
bondar.alina21@gmail.com

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: