Влада та НУО Луганська домовилися розвивати Ресурсний центр для ОСН

У Луганську підписано Меморандум про співпрацю та спільну діяльність Луганської міської ради, Луганської обласної громадської організації “Громадська ініціатива Луганщини” та Луганського міського осередку ВГО “Асоціація сприяння самоорганізації населення”

10 лютого в Луганську підписано Меморандум про співпрацю та спільну діяльність Луганської міської ради, Луганської обласної громадської організації “Громадська ініціатива Луганщини” та Луганського міського осередку ВГО “Асоціація сприяння самоорганізації населення”. Документ фіксує створення в Луганську Ресурсного центру для органів самоорганізації населення (ОСН). Центр працює в межах проекту “Ресурсний центр для органів самоорганізації населення Луганська: територія стійкого розвитку”, який здійснює ЛОГО “Громадська ініціатива Луганщини” за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

У Ресурсному центрі ОСН зможуть отримати матеріально-технічну підтримку, підвищити свій професійний рівень, отримати методичну літературу тощо.

“Підписання Меморандуму та створення Ресурсного центру – це продовження нашої спільної роботи з міською владою. Минулого року для забезпечення реалізації повноважень ОСН і їх розвитку в місті Луганською міською радою було прийнято комплексну програму до 2015 року. Відразу ж виникла ідея створення центру”, – зазначила голова ГО “Громадська ініціатива Луганщини” Тетяна Кіріллова.

Ресурсний центр працює за адресою: м. Луганськ, вул. Ломоносова, 73, офіс 507.

Луганська обласна громадська організація
“Громадська ініціатива Луганщини”
(0642) 50 84 24
lekotan@lds.net.ua

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування”  – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: