Влада та громадськість обговорять роль України в розробці Європейської стратегії Дунайського регіону

13 жовтня 2010 року в м. Київ відбудеться семінар на тему: «Роль України в розробці Європейської стратегії Дунайського регіону щодо обговорення питання розвитку Дунайського регіону». Захід організовує Робоча група з питань розвитку Дунайського регіону Громадської експертної ради при Українській частині Комітету з питань співробітництва між Україною та ЄС та Міжнародна благодійна організація «Екологія – Право – Людина» за фінансової підтримки Європейської програми Міжнародного фонду «Відродження».

У семінарі візьмуть участь представники Міжвідомчої робочої групи з підготовки Стратегії ЄС для Дунайського регіону при Міністерстві регіонального розвитку та будівництва України (далі – РГ), члени робочої групи та журналісти.

Під час заходу планується обговорити позицію уряду України та його окремих відомств щодо змісту стратегії та пропозиції до Плану дій, які передані до Єврокомісії, перспективи участі України в реалізації стратегії в майбутньому, а також роль РГ у консультаціях із ЄС та коментуванні урядової позиції України з даної стратегії.

Громадськість представить документ: «Громадське бачення участі України в Європейській стратегії розвитку Дунайського регіону».

Після завершення семінару планується проведення прес-конференції із залученням представників державних органів влади та громадськості.

Дата проведення семінару – 13 жовтня 2010 року, час проведення – з 9-30 до 15-00. Місце проведення – Орхуський інформаційно-тренінговий центр при центральному апараті Міністерства охорони навколишнього природного середовища України, м. Київ, вул. Урицького, 35.

З приводу отримання більш детальної інформації просимо звертатися до координатора Робочої групи з питань розвитку Дунайського регіону Ольги Мелень – тел.: 032 2557682, e-mail: melen.olya@gmail.com.

***

Діяльність Робочої групи та громадські слухання проводяться за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду «Відродження» в рамках проекту «Стимулювання української громадськості до участі у реалізації Європейської стратегії розвитку Дунайського регіону», що реалізовується МБО «Екологія-Право-Людина».

Джерело: МБО «Екологія-Право-Людина»

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: