Влада Сімферополя приховує інформацію про власні витрати

8 жовтня у кримській газеті «События» надруковано перший матеріал із серії розслідувань «Видатки державних та місцевих органів влади: як і навіщо приховувати?», присвячений витрачанню бюджетних коштів органами та посадовими особами Сімферопольської міської ради.

По результатам розслідування журналісти відзначили високий рівень непрозорості діяльності міськради і не тільки щодо витрачання бюджетних коштів. Мер Сімферополя прогнозовано порадив журналістам звернутися з цими питаннями до правоохоронних органів, а чиновники міськради, відповідаючи на запит «Событий», Івана Красікова та Заіра Акадирова, приховали частину важливої інформації. Втім, журналістам, вдалося здобути її з інших джерел. Наразі міськрада розглядає ще один запит «Событий», після отримання відповіді на котрий журналісти звернуться до суду щодо відновлення права на доступ до суспільно-значущої інформації про діяльність міськради.

Детальніше на сайті http://sobytiya.com.ua/

Проект реалізується Незалежною асоціацією журналістів спільно з місцевими та загальнонаціональними засобами масової інформації за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» у рамках програми «Верховенство права».

Контактна особа – Іван Красіков, ivkrasikov@yandex.ru

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: