Влада Кролевця переплатила за м’ясо для освітніх закладів

Відділ освіти Кролевецької міської ради (Сумська область) закупив куряче м’ясо для освітніх закладів за ціною, вищою за середньоринкову

Відділ освіти Кролевецької міської ради (Сумська область) закупив куряче м’ясо для освітніх закладів за ціною, вищою за середньоринкову. Про це свідчать дані громадського моніторингу, який здійснює Бюро аналізу політики за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Ціна за 1 кг закупленого курячого м’яса, охолодженого в тушках, становить 28,57 грн., тоді як роздрібна – 22-23 грн. Таким чином, закупівельна ціна перевищує ринкову майже на 20%.

Переможцем тендеру став ПП Васін Іван Миколайович (місто Путивль). У нього придбано 7 тонн м’яса на суму 199 976 грн.

Наприкінці минулого тижня освітні заклади Кролевця отримали від підприємця закуплену курятину (половину коштів за харчування сплачують батьки). “Тушки свіжі/курей код ДК 15.12.1” (дані накладної) виявилися замороженими. Мало того, це був забій курей-несучок, що вийшли з продуктивного віку. Зазвичай таких некондиційних птахів відправляють на м’ясокомбінати для переробки на корм для тварин. Люди їх не їдять.

Бюро аналізу політики
(0542) 610 901
bap.sumy@i.ua

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування”  – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: