Влада Дворічанщини готова опікуватися Центром правової інформації та консультацій

У селищі Дворічна (Харківська область) відбулася чергова робоча зустріч місцевої влади та громадськості в межах проекту “Центр правової інформації та консультацій для захисту прав населення Дворічанського району”

18 червня в селищі Дворічна (Харківська область) відбулася чергова робоча зустріч місцевої влади та громадськості в межах проекту “Центр правової інформації та консультацій для захисту прав населення Дворічанського району”. Проект здійснює ГО “Фонд сільських громад Дворічанщини” за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

Учасники зустрічі, враховуючи значний попит на послуги Центру правової інформації та консультацій, обговорили такі механізми утримання Центру за рахунок місцевого бюджету: створення комунального підприємства Дворічанської районної ради “Центр правової інформації та консультацій для захисту прав населення Дворічанського району”; соціальне замовлення; районна програма, що передбачатиме співфінансування з боку сільських і селищної рад. Присутні домовилися більш детально вивчити всі варіанти та визначитися під час круглого столу наприкінці червня.

Сільський голова Колодязненської сільської ради Олександр Перепелиця наголосив, що безоплатні консультації юриста Центру правової інформації та консультацій є значною підтримкою в роботі органів місцевого самоврядування району. Особливо цінними є безоплатні консультації на місцях, адже більшість селян із різних причин (бідність, постійна зайнятість у присадибному господарстві, недовіра) не мають можливості отримати послуги юриста.

ГО “Фонд сільських громад Дворічанщини”
(05750) 779 46
dvorich@ya.ru

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: