Візова практика країн ЄС в Україні: експертне обговорення

15 квітня з 12:00 до 14:00 в Києві відбудеться експертне обговорення “Динаміка візової практики країн Європейського Союзу в Україні очима заявників та експертів 2014”

15 квітня з 12:00 до 14:00 в Києві (ІА “Укрінформ”, вул. Богдана Хмельницького, 8/16) відбудеться експертне обговорення “Динаміка візової практики країн Європейського Союзу в Україні очима заявників та експертів 2014”. Захід проводить Громадська ініціатива “Європа без бар’єрів” за підтримки Європейської програмної ініціативи Міжнародного фонду “Відродження”.

Експерти презентують результати громадського моніторингу видачі віз консульствами країн ЄС і Шенгенської зони в Україні. В ході дослідження було опитано 1800 заявників в Одесі, Ужгороді, Луцьку, Львові, Донецьку та Києві. Дослідники вивчали дотримання консульствами норм Угоди про спрощення оформлення віз між Україною та ЄС, а також оцінювали зміни й новації окремих консульств.

Питання, винесені на обговорення:
– Візова практика країн ЄС в Україні очима заявників: тенденції 2013 року
– Візова практика Європейського Союзу: регіональна специфіка
– Місце України на “візовій карті” ЄС: результати офіційної статистики ЄС 2013 року
– Як полегшити візові процедури та зберегти належний рівень безпеки: оцінка змін Візового кодексу ЄС

Учасники обговорення – регіональні партнери дослідження (представники ГО “Інститут соціальних досліджень і політичного аналізу” (Донецьк), “Асоціація захисту прав молоді Волині” (Луцьк), “Сприяння міжкультурному співробітництву” (Одеса), “Центр стратегічного партнерства” (Ужгород), “Львівське юридичне товариство” (Львів)). До участі в обговоренні запрошено консулів і керівників візових відділів консульських служб країн ЄС в Україні.

Контакти:
Громадська ініціатива “Європа без бар’єрів”
Мар’яна Кузьо
(044) 238 68 43
maryana.kuzio@gmail.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: