“Візова політика Угорщини та Словаччини в Консульських установах на території Закарпатської області”

Презентація Аналітичного звіту "Візова політика Угорщини та Словаччини в Консульських установах на території Закарпатської області", який підготовлено за результатами моніторингу цих установ в рамках реалізації Європейської програми Міжнародного Фонду "Відродження" "Усунення перешкод для контактів між людьми між Україною та ЄС через лібералізацію візового та прикордонного режиму".

Регіональний філіал Національного інституту стратегічних досліджень в місті Ужгороді проводить презентацію Аналітичного звіту “Візова політика Угорщини та Словаччини в Консульських установах на території Закарпатської області”, який підготовлено за результатами моніторингу цих установ в рамках реалізації Європейської програми Міжнародного Фонду “Відродження” – “Усунення перешкод для контактів між людьми між Україною та ЄС через лібералізацію візового та прикордонного режиму”.

Презентація відбудеться 3 вересня 2008 року о 14.30 год. в конференц-залі Інституту електронної фізики НАН України (м.Ужгород, вул. Університетська 21/318, III поверх).

 Контактна особа:  Мітряєва Світлана

 

Ольга Луцишина, асистент програми “Європейська програма”
тел: +380 (44) 461 9500 | факс: +380 (44) 486 0166
eлектронна пошта: olga.lutsishina@irf.kiev.ua
офіс: м.Київ, Бехтерівський пров. 13а, к. 5

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: