Візова політика країн Шенгенської зони в Одеській області: круглий стіл

29 листопада з 10:00 до 13:00 в Одесі відбудеться круглий стіл “Візова політика країн Шенгенської зони в Одеській області”

29 листопада з 10:00 до 13:00 в Одесі (Коворкінговий простір, вул. Грецька 1-А, 3-й поверх, зала №2) відбудеться круглий стіл “Візова політика країн Шенгенської зони в Одеській області”. Захід проводить Одеська філія Національного інституту стратегічних досліджень спільно з ГО “Сприяння міжкультурному співробітництву” в межах моніторингу, який здійснює Всеукраїнський консорціум “Європа без бар’єрів” за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

Під час заходу буде представлено результати моніторингу візової практики Генеральних консульств Греції та Польщі в Одесі, а також візових центрів Греції, Польщі й Німеччини. Також буде розглянуто проблеми, пов’язані з процедурою видачі віз та умовами спрощення візового режиму для громадян України.

До участі запрошують журналістів, експертів, представників органів державної влади та місцевого самоврядування, студентів, представників громадських організацій.

Контакти для акредитації:
ГО “Сприяння міжкультурному співробітництву”
Анна Шелест
050 333 60 58
annashelest@ukr.net

***

Європейська програма Міжнародного фонду “Відродження” сприяє європейській інтеграції України через поєднання зовнішних вимог Європейського Союзу, які випливають із підписаних міжнародних домовленостей, з підтримкою їх відстоювання та просування з боку українського громадянського суспільства, громадських організацій, які працюють заради утвердження європейських цінностей відкритого суспільства в Україні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: