Візова політика країн ЄС на прикладі Львова: презентація дослідження

26 березня о 10:00 у Львові відбудеться презентація результатів дослідження візової політики консульств Польщі й Чехії, а також візового центру Німеччини у Львові

26 березня о 10:00 у Львові (Львівський прес-клуб, просп. Шевченка, 11) відбудеться презентація результатів дослідження візової політики консульств Польщі й Чехії, а також візового центру Німеччини у Львові. Дослідження здійснила ГО “Львівське юридичне товариство” в межах моніторингу візової політики країн ЄС, який координує Громадська ініціатива “Європа без бар’єрів” за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

На заході буде оприлюднено інформацію про виконання названими установами положень Угоди про спрощення оформлення віз і Візового кодексу ЄС. Експерти також обговорять перспективи безвізового режиму України з ЄС і нададуть рекомендації щодо вдосконалення практики консульських установ.

У заході візьмуть участь:
– Ірина Сушко, керівник громадської ініціативи “Європа без бар’єрів”;
– Андрій Лепак, керівник Львівського юридичного товариства, представник громадської ініціативи “Європа без бар’єрів” у Львові;
– Світлана Мітряєва, директор Регіонального філіалу Національного інституту стратегічних досліджень в Ужгороді.

На захід також запрошено Генерального консула Польщі у Львові Ярослава Дрозда, Генерального консула Чехії у Львові Мірослава Кліма, представника МЗС у Львівській області В’ячеслава Войнаровського, а також представників місцевої влади та ЗМІ.

Дослідження було проведено у вересні-жовтні 2013 року.

Контакти:
ГО “Львівське юридичне товариство”
(0322) 94 92 63
tov.lviv@gmail.com

***

Європейська програма Міжнародного фонду “Відродження” сприяє європейській інтеграції України через поєднання зовнішних вимог Європейського Союзу, які випливають із підписаних міжнародних домовленостей, з підтримкою їх відстоювання та просування з боку українського громадянського суспільства, громадських організацій, які працюють заради утвердження європейських цінностей відкритого суспільства в Україні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: