Визначено переможців конкурсу фотографій “Фотоекспрес “Миколаїв – Європа”

10 листопада 2009 року визначено переможців конкурсу фотографій “Фотоекспрес “Миколаїв – Європа”, організованого Миколаївським міським благодійним фондом МЕТА “Від спільного бачення — до спільних дій” в рамках проекту “Інформаційно-просвітницька кампанія “Відкрите світу європейське місто Миколаїв” за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження” та за участю виконкому Миколаївської міської ради та міського голови Володимира Чайки.

Мета фотоконкурсуформування позитивного сприйняття миколаївцями європейської ідентичності і європейських перспектив розвитку регіону, впровадження й просування європейських стандартів.

Завдання фотоконкурсуобмін враженнями знайомства з європейськими країнами, висвітлення спільного та відмінного в житті Європи і регіону, відкриття нових можливостей для взаємовигідного співробітництва.

Всього на конкурс було подано 110 фоторобіт від 22 учасників. Оцінювання фотографій проводилось за наступними критеріями: відповідність темі конкурсу, оригінальність ідеї і змісту роботи, загальне сприйняття, художній рівень твору, техніка та якість виконання. До складу журі конкурсу ввійшли відомі представники миколаївської громади, зокрема член Національної спілки журналістів України, Заслужений журналіст України, фотокореспондент газети “Вечерний Николаев” Олександр Кремко і фотохудожник Сергій Гусєв.

За підсумками роботи журі конкурсу було визначено переможців у кожній із трьох номінацій.

Номінація “Дружимо-Любимо-Співпрацюємо”:

1 місце – Долуда Анна,

2 місце – Калашник Оксана,

3 місце – Маркович Катерина.

Номінація “Ми – різні, ми – рівні”:

1 місце – Рябінчук Анастасія,

2 місце – Добрінова Марія,

3 місце – Арчибісов Ігор.

Номінація “Миколаїв – місто контрастів”:

1 місце – Богосов Юрій,

2 місце – Пох Юлія,

3 місце – Єфімов Дмитро.

Призовий фонд конкурсу складає 3000 грн. Кожен із переможців отримає відповідне призове заохочування: 1 місце – 500 грн., 2 місце – 300 грн., 3 місце – 200 грн. Також організатори конкурсу окремо визначили спеціальні номінації та заохочувальні призи.

Урочисте нагородження переможців конкурсу пройде 4 грудня 2009 року у міськвиконкомі. Після нагородження кращі фотороботи учасників впродовж півроку будуть експонуватися в рамках пересувної виставки “Фотоекспрес “Миколаїв – Європа”.

Організаторами конкурсу виступили Миколаївський міський благодійний фонд МЕТА “Від спільного бачення — до спільних дій”, Фонд “Центр соціальних програм РУСАЛа”, МОГО “Діалог”, Центральна бібліотека ім. М.Л. Кропивницького. Конкурс реалізується в рамках проекту “Інформаційно-просвітницька кампанія “Відкрите світу європейське місто Миколаїв” за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” та за участю виконкому Миколаївської міської ради та міського голови Володимира Чайки.

На думку Любові Варюхіної, координатора проекту, про злагоджену і плідну роботу журі конкурсу свідчать додаткові заохочувальні призи та номінації. Цікавим є й той факт, що практично всі учасники подали максимальну кількість фотографій.

Інформацію щодо конкурсу фотографій “Фотоекспрес “Миколаїв – Європа” можна отримати за телефонами: 55-03-60, 63-66-96, 067-493-14-49; електронна пошта: konkursfotoexpress@gmail.com. А також на сайтах організаторів – Центральної бібліотеки ім. М.Л.Кропивницького (http://www.niklib.com/euro/photo.ua), Фонду “Центр соціальних програм РУСАЛа” (http://csp.mk.ua/pages-632/).

У Миколаєві обирають найкращі фотографії на європейську тему

Дарина Наконечна, координатор проектів Європейської програми
тел: +380 (44) 461 9500 | факс: +380 (44) 486 0166
eлектронна пошта: nakonechna@irf.kiev.ua
офіс: м.Київ, Бехтерівський пров. 13а к. 5

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: