Визначено переможців конкурсу адвокаційних ініціатив на Луганщині

Луганський міський осередок ВГО “Асоціація сприяння самоорганізації населення” підбив підсумки обласного конкурсу проектів на підтримку адвокаційних ініціатив

Луганський міський осередок ВГО “Асоціація сприяння самоорганізації населення” підбив підсумки обласного конкурсу проектів на підтримку адвокаційних ініціатив. Конкурс проходив за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Загалом на конкурс було подано 32 заявки. Конкурсна комісія підтримала 9 проектів – від органів самоорганізації населення, громадських організацій та ініціативних груп Луганська й Луганської області.

Проекти, що перемогли в конкурсі:

– Орган самоорганізації населення – комітет суспільно-територіального самоврядування селища Видне-1 (Луганськ). Проект “Проведення компанії з забезпечення користування жителями селища громадським міським транспортом” передбачає внесення змін до паспорту міських маршрутних таксі.

– Орган самоорганізації населення – комітет “Позитив” (Луганськ). Проект “Організація безпеки дорожнього руху по вул. Волгоградська, вул. Галицького. Пішохідні переходи, дорожні знаки, розмітка” передбачає кампанію для нанесення 10 пішохідних переходів і встановлення дорожніх знаків.

– Орган самоорганізації населення “Комітет кварталу Стєпной” (Луганськ). Проект “Ми всі господарі землі, як живемо на ній” передбачає проведення кампанії для виявлення бездоглядних територій мікрорайону, офіційного закріплення зон відповідальності за їх покіс і прибирання.

– Ініціативна група (Луганськ). Проект “Удосконалення правового регулювання щодо реалізації та захисту житлових прав мешканців, що проживають у гуртожитках м. Луганська” спрямовано на забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків.

– Ініціативна група (Луганськ). Проект “Захист прав споживачів на якісні послуги з утримання будинку, споруд і прибудинкової території шляхом впровадження у практику договірних відносин між виконавцями житлово-комунальних послуг і споживачами м. Луганська” спрямовано на підвищення якості надання послуг ЖКГ.

– ГО “Луганська археологічна спілка”. Проект “Луганські старожитності під контролем громади. Інвентаризація історичних об’єктів у місті” спрямовано на збереження пам’яток історії та культури шляхом розробки й ухвалення міського плану з охорони культурної спадщини.

– ГО “Слобідський селянський розвиток” (село Денежникове). Проект “Екологічна безпека сільської громади села Денежникове” спрямовано на розробку й ухвалення органами місцевого самоврядування “Правил благоустрою території села Денежникове”.

– ГО “Сєвєродонецька агенція розвитку громади” (місто Сєвєродонецьк). Проект “Створення програми з організації системної комплексної роботи для розвитку ОСББ в місті Сєвєродонецьку” спрямовано на відстоювання прав та інтересів ОСББ шляхом розробки й лобіювання ухвалення міської Програми комплексного розвитку ОСББ.

– Старобільська районна громадська правозахисна жіноча організація “Вікторія” (місто Старобільськ). Проект “Єднаймося для захисту природних ресурсів місцевої громади” передбачає проведення кампанії для заборони розробки несанкціонованого піщаного кар’єру та впровадження місцевої ініціативи з контролю використання виділених земельних ресурсів.

Контакти:
Луганський міський осередок
ВГО “Асоціація сприяння самоорганізації населення”
050 622 333 0
(0642) 35 72 32
lmovgoassn@ukr.net

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: