Вийшов електронний довідник з європейської інтеграції

12 грудня 2005 року було презентовано електронний довідник з європейської інтеграції. Довідник створено Центром миру, конверсії та зовнішньої політики України за ініціативи й підтримки Міжнародного фонду "Відродження" і Фонду "Євразія".

12 грудня 2005 року було презентовано електронний довідник з європейської інтеграції. Довідник створено Центром миру, конверсії та зовнішньої політики України за ініціативи й підтримки Міжнародного фонду “Відродження” і Фонду “Євразія”.

Створення і розповсюдження такого довідника пов’язане із нагальною потребою широких верств населення України у доступі до систематизованої бази даних з питань європейської інтеграції і спрямовано на підвищення обізнаності та консолідації ініціатив та ресурсів з питань європейської інтеграції.

Довідник з європейської інтеграції вміщує вичерпну та систематизовану інформацію про ЄС, його країни-члени та країни – кандидати на вступ, відносини між Україною та ЄС, а також політику європейської інтеграції України. Довідник є найбільшою в Україні базою даних змістовної і контактної інформації з європейської інтеграції для тих, хто працює в сфері європейської інтеграції, або цікавиться європейською тематикою.

Крім того, що довідник містить вичерпну інформацію про відносини між Україною та ЄС, він також може допомогти знайти зацікавленим сторонам партнерів як в Україні, так і Європі. Фізичні та юридичні особи, зацікавлені у розвитку співробітництва та бізнесу з іноземними партнерами, також є  потенційними користувачами інформації.

У довіднику вміщено офіційну інформацію про ЄС, країни – члени, країни – кандидати на вступ до ЄС та Україну, про інституційну структуру означених акторів у сфері формування або здійснення політики європейської інтеграції. Проведено огляд нормативно-правової бази, що регламентує процес європейської інтеграції, сфери діяльності ЄС, відносини між Україною та ЄС та політику європейської інтеграції України; організацій (аналітично – дослідницьких інституцій; вищих навчальних закладів, що здійснюють підготовку фахівців з питань європейської інтеграції; організацій, що підтримують проекти та програми з європейської інтеграції в Україні; бізнес-компаній України, країн – членів та країн – кандидатів на вступ до ЄС). В  довіднику розміщено інформацію про ключових експертів, громадських та політичних діячів України, країн – членів та країн – кандидатів ЄС  у сфері європейської інтеграції; інформаційні ресурси України, країн — членів та країн – кандидатів ЄС, що висвітлюють тематику європейської інтеграції, а також пов’язаних з нею проектів.

Довідник існує у вигляді електронної бази даних, розміщеної за адресою http://eu-directory.ea-ua.info/, що буде постійно оновлюватися, а також на електронних носіях (СD), які періодично розповсюджуватимуться серед бібліотек, навчальних закладів, громадських організацій, редакцій ЗМІ, органів державної влади, бізнес-структур тощо.

З метою постійної актуалізації інформації, що розміщено у довіднику, автори довідника запрошують користувачів додавати інформацію про себе або організацію, яку вони представляють, а також іншу інформацію з європейської інтеграції за вказаними у довіднику анкетами. Для того, щоб отримати примірник електронного носія довідника (СD) можна  заповнити форму запиту, розміщену на титульній сторінці Інтернет-версії довідника.

Євгенія Мартинюк, асистентка Європейської програми
тел: +380 (44) 486 25 96 
eлектронна пошта: martynyk@irf.kiev.ua
офіс: м.Київ, вул. Артема 44, оф.4

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: