Вийшли друком книжки про історію й сучасність Євросоюзу

У київському видавництві “Наука” вийшли друком дві книжки, присвячені історії й актуальним проблемам Євросоюзу: “Європейський Союз і світова політика: консенсус і розбіжності” за редакцією Ендрю Гембла та Девіда Лейна та “Європа від 1980 року” Івана Беренда

У київському видавництві “Наука” вийшли друком дві книжки, присвячені історії й актуальним проблемам Євросоюзу: “Європейський Союз і світова політика: консенсус і розбіжності” за редакцією Ендрю Гембла та Девіда Лейна та “Європа від 1980 року” Івана Беренда. Книжки видано за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

Автори книжки “Європейський Союз і світова політика” розглядають проблемні зони як усередині ЄС, так і на міжнародній арені. Серед них проблеми зовнішньої політики ЄС, потенціал ЄС як нової наддержави, розбіжності у ставленні до євроінтеграції між елітами та суспільствами всередині країн – членів Євросоюзу, невирішені питання спільної соціальної та культурної політики.

У книжці “Європа від 1980 року” висвітлено історію економічної, соціальної, політичної та культурної трансформації Європи під час перехідного періоду від холодної війни до Європейського Союзу. Особливу увагу приділено впливу, який справило руйнування комуністичної системи на всі аспекти життя в Європі, посиленню процесу європейської інтеграції, глобалізації, розширенню Європейського Союзу.

Контакти: Видавництво “Наука”, nauka.publishers@gmail.com

***

Мета Європейської програми – сприяти європейській інтеграції України шляхом фінансової й експертної підтримки громадських ініціатив.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: