Вийшла друком збірка есеїв Вальтера Беньяміна “Щодо критики насильства”

Видавництво “Грані-Т” (Київ) опублікувало українською збірку статей і есеїв німецького мислителя Вальтера Беньяміна “Щодо критики насильства”

Видавництво “Грані-Т” (Київ) опублікувало українською збірку статей і есеїв німецького мислителя Вальтера Беньяміна “Щодо критики насильства”. Видання вийшло друком за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.

Передмову до книжки написав дослідник творчості Вальтера Беньяміна, український філософ Володимир Єрмоленко.
 
“Вальтер Беньямін був незвичним філософом. Він не мав системи і не прагнув її мати; він не мав чіткої ідеології, хоч його можуть використати і справа, і зліва; не мав якоїсь зрозумілої всім професії; навіть не мав стабільного помешкання, здебільшого не залишаючись у своїх тимчасових квартирах чи в готелях більше, ніж на півроку. Одне слово, він сам був уособленням тієї реальності, в якій жив: реальності розірваної, шизофренічної, уривчастої; а тому, не прагнучи звести її до якоїсь системи, він прагнув просто давати слово кожному з маленьких фраґментів розірваного життя”, – пише в передмові Володимир Єрмоленко.

Контакти:
Видавництво “Грані-Т”
(044) 200 12 57
office@grani-t.info

***

Місія Міжнародного фонду “Відродження” – фінансово й організаційно сприяти становленню відкритого, демократичного суспільства в Україні шляхом підтримки значущих для його розвитку громадських ініціатив.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: