Вийшла друком аналітична доповідь “Нова влада: виклики модернізації”

У публікації здійснено спробу оцінити модернізацію країни та стимулювати діалог влади та громадянського суспільства на цю тему

У київському видавництві “К.І.С.” вийшла друком аналітична доповідь “Нова влада: виклики модернізації”. Її підготував Консорціум незалежних експертів – представників Інституту економічних досліджень і політичних консультацій, Центру політико-правових реформ, Інституту євроатлантичного співробітництва, Центру Разумкова, Українського центру незалежних політичних досліджень, Лабораторії законодавчих ініціатив – за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”. Серед авторів доповіді – більше 40 експертів у галузях політичних наук, права, економіки, соціальної політики, екологічної політики, освіти, культури тощо.

У публікації здійснено спробу оцінити наявний стан і стратегічне бачення модернізації країни та стимулювати ефективний діалог влади та громадянського суспільства на цю тему. Автор аналітичних доповідей дали оцінку дій нинішньої влади у ключових сферах суспільного життя – адміністрування та права, економіки, зовнішньої політики, у гуманітарній сфері. Доповіді супроводжують рекомендації, що можуть бути корисними як для представників влади, так і для активістів громадянського суспільства.

Матеріал можна отримати в центральному офісі Міжнародного фонду “Відродження” (Київ, вул. Артема, 46), також він доступний в електронному вигляді.

Контакти: Міжнародний фонд “Відродження”, Станіслав Лячинський, (044) 486 24 74, 095 276 89 92, liachinskiy@irf.ua

***

Місія Міжнародного фонду “Відродження” – фінансово й організаційно сприяти становленню відкритого, демократичного суспільства в Україні шляхом підтримки значущих для його розвитку громадських ініціатив.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: