Висвітлення європейських стандартів життя в українських ЗМІ: круглий стіл у Чернівцях

25 вересня о 15:30 у Чернівцях (вул. Ломоносова, 2) відбудеться круглий стіл “Європейські стандарти життя громадян в українських ЗМІ”

25 вересня о 15:30 у Чернівцях (вул. Ломоносова, 2) відбудеться круглий стіл “Європейські стандарти життя громадян в українських ЗМІ”. Захід проводить Товариство “Український народний дім в Чернівцях” і Полтавський обласний медіа-клуб за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

У заході візьмуть участь працівники українських ЗМІ, які висвітлюють реалії життя європейців. Через мережу Інтернет досвідом з учасниками поділяться представники Тернопільської та Полтавської областей.

Контакти:
Товариство “Український народний дім в Чернівцях”
Євгенія Олійник
050 909 13 45

***

Європейська програма Міжнародного фонду “Відродження” сприяє європейській інтеграції України через поєднання зовнішних вимог Європейського Союзу, які випливають із підписаних міжнародних домовленостей, з підтримкою їх відстоювання та просування з боку українського громадянського суспільства, громадських організацій, які працюють заради утвердження європейських цінностей відкритого суспільства в Україні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: