Виставка “Європа у листівках” відкрилася у Вінниці

Дні Європи на Вінниччині розпочалися 6 травня з відкриття виставки "Європа у листівках" в Центрі європейської інформації у м. Вінниця на базі ВОУНБ ім. К.А. Тімірязєва.

Дні Європи на Вінниччині розпочалися 6 травня з відкриття виставки “Європа у листівках” в Центрі європейської інформації у м. Вінниця на базі ВОУНБ ім. К.А. Тімірязєва. Виставка представлена листівками з 11 країн Європи, які надали представники та користувачі Центру.

До 16 травня  усі бажаючі можуть завітати до Центру європейської інформації у м. Вінниця в рамках Днів відкритих дверей та ознайомитися з краєвидами, особливостями архітектури Чехії, Польщі, Німеччини, Франції, Болгарії, Хорватії, Португалії, Словаччини, Естонії, Італії та Греції, а також з інформаційними матеріалами про європейські країни.

На виставці  представлено понад 60 листівок, які відкривають нові горизонти Європи та гармонійно переплітають стилі різних епох і напрямків. За словами користувачів Центру, що надали листівки для виставки, вони хотіли показати людям красу тих європейських місць, які відвідали самі.

 Центр європейської інформації у м. Вінниця діє на базі Вінницької обласної універсальної бібліотеки ім. К.А. Тімірязєва в рамках проекту громадської організації “Вінницький регіональний центр інформації “Креатив” за фінансової підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.

Дарина Наконечна, координатор проектів Європейської програми
тел: +380 (44) 461 9500 | факс: +380 (44) 486 0166
eлектронна пошта: nakonechna@irf.kiev.ua
офіс: м.Київ, Бехтерівський пров. 13а к. 5

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: