Вирішення соціальних питань через взаємодію влади та громади: обговорення в Луцьку

23 січня о 16:00 у Луцьку відбудеться тематичне засідання “Вирішення соціальних питань через взаємодію влади та громади”

23 січня о 16:00 у Луцьку (коворкінг-центр “Репортер”, пр-т Волі, 27, 4-й поверх) відбудеться тематичне засідання “Вирішення соціальних питань через взаємодію влади та громади”. Захід проводить Ресурсний центр для органів самоорганізації населення Луцька, роботу якого координує Асоціація підтримки та розвитку ОСББ та ОСН за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження” та ВГО “Асоціація сприяння самоорганізації населення”.

Під час засідання буде розглянуто такі питання:
– механізми співпраці громадськості з місцевими соціальними службами;
– найкращі практики участі органів самоорганізації населення в наданні соціальної допомоги мешканцям;
– можливості залучення додаткових ресурсів для вирішення пріоритетних соціальних проблем міста через взаємодію з ОСН та громадськими об’єднаннями.

До участі запрошують представників департаменту соціальної політики Луцької міської ради, центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді, органів самоорганізації населення, засобів масової інформації.

Контакти:
Асоціація підтримки та розвитку ОСББ та ОСН
(0332) 2000 32
095 64 54 655
press.asossiation.osbb@gmail.com

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисті й лобіюванні спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: