Випускники шкіл ознайомляться з можливостями навчатися за кордоном

24 лютого з 14:30 до 16:00 у Миколаєві відбудеться відеоконференція “Освітні можливості для випускників середніх шкіл в країнах ЄС (Польщі)”

24 лютого з 14:30 до 16:00 у Миколаєві, в Центрі європейської інформації Обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олексія Гмирьова (вул. Московська, 9), відбудеться відеоконференція “Освітні можливості для випускників середніх шкіл у країнах ЄС (Польщі)”. Захід пройде в межах проекту “Проведення серії відеозустрічей із представниками країн ЄС із питань освітніх обмінів, економічного та соціального розвитку”, який реалізує Центр європейської інформації за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

Мета заходу – поінформувати випускників про можливості навчання за кордоном у межах проекту “Teraz Wrocław”, інших освітніх закордонних програм, а також надати можливість здійснити освітні обміни.

Участь у заході можуть узяти учні випускних класів середніх шкіл Миколаєва з учителями й батьками та середніх шкіл інших міст України, які приєднаються до відеоконференції. Перед учасниками виступлять представники проекту “Teraz Wrocław” і представники української громадськості, які займаються закордонними освітніми програмами для молоді України.

Під час відеоконференції учасники зможуть поспілкуватися з представниками освітніх програм, поставити питання, обмінятися думками про можливості навчання за кордоном, а також ознайомитися з Центром європейської інформації, дізнатися про його послуги та плани організаторів Центру.

Контакти: Центр європейської інформації, Наталія Моісеєва, (0512) 37 34 92, eurocentre_mk@ukr.net; Тетяна Голубєва (0512) 36 08 08, holtatal@yandex.ru

***

Мета Європейської програми – сприяти європейській інтеграції України шляхом фінансової й експертної підтримки громадських ініціатив.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: