Вінницьких активістів запрошують на семінар по програмі “Сусідська взаємодопомога”

Харківське обласне громадське об'єднання “Асоціація розвитку спільнот” проводить серію семінарів за кейс-методом по програмі “Сусідська взаємодопомога”

Харківське обласне громадське об’єднання “Асоціація розвитку спільнот” проводить серію семінарів за кейс-методом по програмі “Сусідська взаємодопомога”. Ініціативу підтримує програма “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Перший семінар відбудеться 22 листопада об 11:00 у Вінниці (Ресурсний центр підтримки ОСББ, вул. Першотравнева, 78). Захід проводить Вінницька міська громадська організація “Кредо”. До участі запрошують представників громади, ініціативних груп громадян, громадських організацій, органів державної влади та місцевого самоврядування, муніципальних закладів і міліції.

Аналогічні семінари відбудуться в містах Миколаїв і Стрий.

“Сусідська взаємодопомога” (“Neighbourhood Watch”) – це метод тісної спільної роботи будинків, під’їздів, приватних господарств, міліції та місцевої влади з метою допомогти людям захистити себе та свою власність, зменшити небезпеку вчинення злочинів і поліпшити умови проживання. Практика розвинених країн (Велика Британія та США) показує, що “Сусідська взаємодопомога” ефективна для профілактики злочинності та згуртування мешканців для вирішення проблем свого будинку, району чи міста.

Контакти:
Харківське обласне громадське об’єднання
“Асоціація розвитку спільнот”
Маріанна Голованова
(057) 759 80 09
098 619 78 08
CDA@social.kharkov.ua

Вінницька міська громадська організація “Кредо”
Володимир Хорошев
(0432) 59-53-09
067 755 46 56
vincredo@mail.ru

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: