Вінницькі експерти обговорять електронне врядування й електронну демократію

10 квітня з 10:00 до 18:00 у Вінниці відбудеться круглий стіл “Електронне врядування й електронна демократія в муніципальних утвореннях України”

10 квітня з 10:00 до 18:00 у конференц-залі Вінницької міської ради (вул. Соборна, 59, ІІІ поверх) відбудеться круглий стіл “Електронне врядування й електронна демократія в муніципальних утвореннях України”. Захід проводять ГО “Подільська агенція регіонального розвитку” та Вінницька міська рада за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Круглий стіл присвячено створенню у Вінниці муніципально-громадського центру “Е-врядування”.

Метою заходу є формування експертного середовища, орієнтованого на розвиток е-врядування та спроможного підготувати рекомендації для муніципалітетів щодо стратегії, стандартів розвитку е-врядування в територіальних громадах України, забезпечити участь громадських організацій у формуванні локальних політик його впровадження.

Учасники заходу обговорюватимуть такі питання:
– е-врядування в територіальних громадах України;
– доступність та ефективність е-врядування в Україні;
– формування клубу “Е-врядування” (групи експертів, що сприятимуть підвищенню загальної компетентності у відповідній сфері), який діятиме при центрі “Е-врядування”;
– узгодження навчальних програм центру (обговорення тематики навчальних модулів, залучення експертів до проведення вебінарів, веб-конференцій, веб-презентацій, розробки окремих продуктів, консультацій).

Модераторами заходу будуть Олег Левченко, виконавчий директор ГО “Подільська агенція регіонального розвитку”, й Олександр Риженко, директор департаменту інформаційних технологій Вінницької міської ради.

До участі у круглому столі запрошують представників органів місцевого самоврядування та неурядових організацій. Участь у круглому столі безкоштовна. Вартість квитків (не дорожчих від вартості проїзду в купейному вагоні) буде відшкодовано. Орієнтовна кількість учасників – 25 осіб.

Заявки на участь у заході слід надіслати на адресу o.grechko.pard@gmail.com до 2 квітня. Остаточно список учасників буде визначено 3 квітня, про що поінформують усіх заявників.

ГО “Подільська агенція регіонального розвитку”
Оксана Гречко
097 740 66 96

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування”  – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: