Вінничан ознайомлять із медіацією в адміністративному судочинстві

17 лютого у Вінниці відбудеться конференція з нагоди візиту представників громадської організації “Центр досліджень місцевого самоврядування”. Метою зустрічі є дослідження процедури медіації в адміністративному судочинств

17 лютого у Вінниці (Будинок адміністративних судів) відбудеться конференція з нагоди візиту представників львівської ГО “Центр досліджень місцевого самоврядування”. Захід проходить у межах проекту “Сприяння забезпеченню економічних прав у відносинах із органами публічної адміністрації” за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

Метою зустрічі є дослідження процедури медіації в адміністративному судочинстві, зокрема в межах Кодексу адміністративного судочинства України, та перспективи її на майбутнє. Одним із найважливіших питань, які заплановано обговорити, є можливість використання медіації для вирішення публічно-правових спорів, які виникають у зв’язку з порушенням підприємницьких прав осіб у взаєминах із органами влади.

Контакти: Центр досліджень місцевого самоврядування, (032) 235 68 48, (032) 297 53 09, centredms@gmail.com

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: