Винні без вини. Історії пацієнтів

Прес-конференція відбудеться у вівторок 23 лютого о 10.00 у приміщенні #MediaHub.

Під час прес-конференції пацієнти та їхні близькі, які стикаються з необхідністю отримання контрольованих (нарковмісних) препаратів, а також експерти з проблем вітчизняної наркополітики, розкажуть, яким чином репресивні та заборонні підходи в наркополітиці впливають на життя та здоров’я звичайних людей, які потребують лікування та підтримки.

Прес-конференція відбудеться у вівторок 23 лютого о 10.00 у приміщенні #MediaHub (м. Київ, вул. Суворова, 4/6, 1 поверх, вхід з двору).

Учасники зустрічі:

1. Марія Айлен –  опікунка паліативної пацієнтки та волонтерки Ірини Гавришевої (детальніше про Ірину), директор фонду «Відкриті долоні».

2. Андрій Яровой  – пацієнт програми замісної підтримувальної терапії, член правління Всеукраїнської асоціації учасників програм замісної терапії,

3. Олена Коваль – підполковник міліції, експерт з наркополітики, консультант програмної ініціативи «Громадське Здоров’я» Міжнародного Фонду «Відродження»,

4. Андрій Роханський – лікар, правозахисник, директор Інституту правових досліджень і стратегії.

Станом на січень 2016 року в Україні близько 8500 пацієнтів замісної підтримувальної терапії, які щодня стикаються з дискримінацією, порушенням їхніх прав, та зловживаннями їхнім станом здоров’я з боку правоохронців та медичних працівників.

Також в Україні щорічно понад 500 тисяч тяжкохворих людей, які на останніх етапах свого життя потребують знеболення, проте не можуть його отримати у повному обсязі, та приречені на щоденні страждання через недоступність контрольованих лікарських засобів.

Захід відбувається за підтримки програмної ініціативи «Громадське Здоров’я» Міжнародного Фонду «Відродження».

Подія на ФБ.

Акредитація для ЗМІ:

Анастасія Безверха

067 4465330, karabashi@gmail.com

Програмна інціатива «Громадське Здоров’я» Міжнародного Фонду «Відродження»

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: