Використання новітніх медіа

Легкість передачі інформації зумовлює ефективність використання новітніх медіа для громадських цілей, адже новітні медіа як засіб розвитку та посилення громадянського суспільства стали одним з провідних напрямів роботи для західних громадських організацій.

У 2007 році кількість абонентів мобільного зв’язку перевищила кількість населення України. Кількість користувачів Інтернет становила 6 млн., а станом на березень 2010 року – вже 8,84 млн. українців. 40% користувачів Інтернету  в Україні є учасниками різних соціальних мереж. Легкість передачі інформації зумовлює ефективність використання новітніх медіа для громадських цілей, адже новітні медіа як засіб розвитку та посилення громадянського суспільства стали одним з провідних напрямів роботи для західних громадських організацій.

Використання новітніх медій стає інноваційним компонентом, який може інтегрувати майже всі її структурні одиниці. Так, співпраця може провадитись у таких напрямах:

·         висвітлення електронними культурологічними ресурсами книжкових новинок, що підтримуються Проектом перекладів (через ознайомлення з рецензіями, інформацією про видання та видавництво);

·         оприлюднення результатів обговорення проблем перекладу та термінології на спеціальних блоґах, присвячених цій та іншим темам, а не у вигляді розсилки (що охоплює незначну кількість реципієнтів), як це робиться тепер.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: