Використання бюджетних коштів у регіонах – марнотратство чи недофінансування?

24 липня о 12:00 у Києві, в інформаційному агентстві “Регіональні новини” (вул. Хрещатик, 10-Б, 3-й поверх, офіс 8), відбудеться прес-конференція “Використання бюджетних коштів у регіонах – марнотратство чи недофінансування? Проміжні результати громадського моніторингу державних закупівель по регіонах, галузях і проблемах”

24 липня о 12:00 у Києві, в інформаційному агентстві “Регіональні новини” (вул. Хрещатик, 10-Б, 3-й поверх, офіс 8), відбудеться прес-конференція “Використання бюджетних коштів у регіонах – марнотратство чи недофінансування? Проміжні результати громадського моніторингу державних закупівель по регіонах, галузях і проблемах”. Захід проводить Центр політичних студій та аналітики за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”, “Pact Inc.” і Фонду Східна Європа.

Під час прес-конференції експерти представлять аналітичну інформацію щодо здійснення закупівель у регіонах для забезпечення дитячого оздоровлення в літній період, а також для потреб органів влади. Буде представлено порівняльний аналіз фінансового забезпечення дитячого оздоровлення в різних регіонах, висвітлено умови організації пришкільного оздоровлення, презентовано картину з забезпеченням потреб органів влади по областях.

Задля посилення можливостей викриття та публічного розголосу фактів порушень і корупційних схем на регіональному рівні буде оголошено конкурс журналістських розслідувань.

Серед учасників прес-конференції буде головний редактор порталу “Наші гроші” Олексій Шалайський.

Центр політичних студій та аналітики
Ольга Будник
097 401 73 76
050 735 46 35

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування”  – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: