Викладачам курсу “Медичне право України” презентували спеціалізовані ресурси

5-6 жовтня у Львові відбувався перший в Україні воркшоп для викладачів курсу “Медичне право України” медичних і юридичних вишів

5-6 жовтня у Львові відбувався перший в Україні воркшоп для викладачів курсу “Медичне право України” медичних і юридичних вишів. Захід організувала ВГО “Фундація медичного права та біоетики України” за підтримки програми “Громадське здоров’я” Міжнародного фонду “Відродження” та Фундацій Відкритого Суспільства.

Змістове наповнення воркшопу було розроблено на основі ресурсного посібника “Охорона здоров’я та права людини” та практичного посібника “Права людини в галузі охорони здоров’я”. Окрім того, під час заходу особливу увагу було приділено навчальним програмам із медичного права.

Учасниками воркшопу стали 20 викладачів, які викладають чи планують викладати навчальний курс “Медичне право України”.

Значну увагу було приділено використанню інтерактивних методик при викладанні курсу “Медичне право України”. Для учасників було проведено майстер-класи з використання веб-ресурсів, присвячених правам людини у сфері охорони здоров’я:
– веб-сайту http://www.healthrights.org.ua/;
– міжнародних веб-сайтів http://www.health-rights.org/ і http://cop.health-rights.org/.

Для закріплення теоретичної інформації було проведено практичне заняття у формі навчальної гри з прав людини у сфері охорони здоров’я в межах партнерського проекту, який здійснюють одночасно у восьми державах (Україні, Македонії, Молдові, Грузії, Вірменії, Киргизстані, Казахстані й Росії).

Контакти:
ВГО “Фундація медичного права та біоетики України”
Ірина Сенюта, 067 67 070 33
Христина Терешко, 067 731 30 35

***

Мета програми “Громадське здоров’я” – сприяти розвитку спроможності громадянського суспільства для формування ефективної системи охорони здоров’я, яка базується на принципах прав людини та доказової медицини.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: