Вихованцям луганського дитбудинку показали казкову Європу

Волонтери Центру європейської інформації в Луганську розповіли про Європу вихованцям Луганського обласного дитячого будинку №1

15 квітня волонтери Центру європейської інформації в Луганську розповіли про Європу вихованцям Луганського обласного дитячого будинку №1. Зустріч відбулася за підтримки Центру європейських ініціатив (Суми) в межах проекту “Волонтерство – шлях до успіху. Підвищення спроможності Центрів європейської інформації” під егідою Мережі Центрів європейської інформації України за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”. У Луганську акцію допомогли організувати Агентство стійкого розвитку Луганського регіону, Луганська обласна універсальна наукова бібліотека імені Максима Горького та Луганський обласний дитячий будинок №1.

Дітям показали театралізовану виставу “Казкова подорож країнами Європи”. Керівник волонтерського мініпроекту “Європа для малюків” Центру європейської інформації в Луганську Анна Тофтул розповіла: “Дітки й такі відомі всім персонажі, як Пеппі Довга Панчоха, добра чаклунка Енні, Мальвіна та багато інших, намагалися розчаклувати світ від злих чар усемогутньої Снігової Королеви. Завдання було не з легких, бо потрібно було знайти в кожній країні Європи частину заклинання та врятувати світ”. Під час вистави на екрані за допомогою проектора показували найцікавіші міста Європи, тож діти могли побачити, якими країнами подорожують герої казки.

Після вистави персонажі разом із дітьми збирали пазли з зображенням фрагментів європейських казок (“Книга джунглів”, “Червона Шапочка”, “Попелюшка”), потому визначали батьківщину відомих казкових персонажів (Кіт у Чоботях, Пінокіо, Чиполіно, Маленький Принц, Червона Шапочка й інші).

Центр європейської інформації подарував дітям книжки-розмальовки за мотивами європейських казок. Також вихованці дитбудинку отримали в подарунок три кольорових збірки дитячих казок європейських авторів.

Контакти: Центр європейської інформації в Луганську, (0642) 533 440, cei.luhansk@gmail.com

***

Мета Європейської програми – сприяти європейській інтеграції України шляхом фінансової й експертної підтримки громадських ініціатив.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: