VII-й Міжнародний фестиваль циганського мистецтва “Амала-2006”

9 вересня 2006 року у Києві на Співочому полі відбувся VII-й Міжнародний фестиваль циганського мистецтва "Амала-2006"

9 вересня 2006 року у Києві на Співочому полі відбувся VII-й Міжнародний фестиваль циганського мистецтва “Амала-2006”, метою якого стало збереження духовної скарбниці  циганського народу та розвиток  культури національних меншин Україн.   “Амала”, в якому починаючи з 2000 року прийняли участь  десятки найвідоміших  колективів та виконавців України, Росії, Норвегії, Польщі, Молдови, Югославії, Македонії, Іспанії, Румунії, Чехії, Словенії  та багатьох інших держав,  набув популярності та авторитету серед культурно-мистецьких заходів в Європі, а особливої уваги заслуговує  останнім часом, в період  інтеграції  нашої держави в європейський культурний простір. 

          Організацію заходу, його ідейність, неординарність та високу мету гідно цінують  учасники і глядачі, засоби масової інформації і творчі громадські осередки, театральні критики і державні органи.

        Міжнародний фестиваль циганського мистецтва в Україні – це яскрава подія, яка займає своє особливе місце в мозаїці світових культур та дає унікальну можливість познайомитись з богатством та самубутністю світового  циганського мистецтва.

       Гості фестивалю “Амала-2006” побачили яскраву культурну програму за участю кращих циганських колективів та виконавців з    України, Франції, Бельгії, Іспанії, Норвегії, Польщі,  Словакії.

     Всьоме  на фестивальному майданчику піднявся стяг циганського народу, запалали магічні циганські ватри, розкинулися циганські шатри   і кибитки,   залунали  чарівні мелодії циганських  скрипок та  гітар…  Тисячі шанувальників циганського мистецтва і  учасників найромантичнішого свята міжнародного рівня  об’єднало слово “амала” (друзі) і заслужений артист України, кавалер Ордена Миколи Чудотворця, художній керівник циганського театру “Романс”  Ігор Крикунов. Почесний гість фестивалю- народний артист України Володимир Гришко.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: