“Відродження” на XII Форумі розвитку громадянського суспільства 

5 грудня в Києві пройде 12-й Форум розвитку громадянського суспільства, який проводить ISAR Ednannia. Міжнародний фонд “Відродження” традиційно приєднався до числа партнерів, які підтримали проведення форуму, долучиться до донорської панелі та підготував дві окремі події. 

У “заголовок” Форуму організатори винесли тему однойменної притчі Лесі Українки – “Що дасть нам силу” – і сформували програму так, аби учасники й учасниці мали достатньо простору для роздумів над цим питання. Що ж дає силу громадянському суспільству невтомно рухати реформи, розкопувати завали після ракетних атак, адвокатувати європейську інтеграцію і надавати гуманітарну допомогу, домовлятися про F16 та підтримувати переселенців? ISAR Ednannia запрошує долучитись до подій форуму та шукати власні відповіді на ці питання. 

Із повною програмою можна ознайомитись тут: https://forum.ednannia.ua/program/

Де шукати фонд “Відродження”

11:00 – 12:30 у залі “Книгарня” на локації Форуму пройде Майстерня “Сценарії та образи, які дають мені силу”, організувати яку допомагає наш Фонд.

У рамках цієї події Громадська організація “Театр змін” запрошує через тіло, емоції, естетику та креативність в іграх та вправах переглянути та осмислити власний життєвий досвід, знайти власні точки опори, які дозволяють триматися та підтримувати одне одного.

Майстерню проведе Яна Салахова, практикиня театру пригноблених та незалежна експертка з питань недискримінації, мови ворожнечі та злочинів на ґрунті ненависті. 

З 13:00 до 14:30 шукайте наш логотип на “донорських стійках” в основній залі біля Великої сцени та підходьте спілкуватись, питати нас і розповідати про себе. Також наш виконавчий директор Олександр Сушко розкаже про Фонд, наші пріоритети, які і ініціативи ми фінансуємо зараз і про співпрацю з нами, в рамках донорських презентацій (Велика сцена). 

Велика сцена також транслюватиметься онлайн.

О 15:00 у головній залі локації ми проведемо дискусію “Євро-бачення: як інтеграція в ЄС формує силу України”. 

На ній ми б хотіли поговорити про те, що сьогодні робить громадянське суспільство задля реалізації стратегічної мети України – набуття членства у ЄС – та якою мірою європейська інтеграція є джерелом сили для модернізації та розвитку України.

Модеруватиме дискусію виконавчий директор Міжнародного фонду “Відродження” Олександр Сушко, а участь у ній візьмуть:

  • Дарія Каленюк, співзасновниця та виконавча директорка громадської організації “Центр протидії корупції” (ЦПК).
  • Ольга Айвазовська, голова правління Громадської мережі “Опора”, координаторка політичних програм.
  • Світлана Панаіотіді, громадська діячка
  • Дмитро Шульга, директор програми “Європа та світ” Міжнародного фонду “Відродження”
  • Валерій Пекар, викладач Києво-Могилянської та Львівської бізнес-шкіл

Приходьте і будемо разом думати над тим:

  • як в умовах війни ми можемо зберігати енергію внутрішніх реформ і бути носіями креативних рішень
  • яка роль процесів євроінтеграції – чи додасть це сили державі і суспільству в цілому? Що тут може робити громадянське суспільство? 
  • які джерела посилення стійкості?
  • які виклики й задачіпостають перед Україною як країною-кандидатом на вступ до ЄС?
  • якими є ролі громадянського суспільства у просуванні необхідних реформ й посиленні позицій України у майбутніх переговорах про вступ? 

Дискусія відбудеться о 15.00 – 16.30 у головному залі локації, на Великій сцені, і також транслюватиметься онлайн.

До зустрічі! І нехай буде з нами сила 🙂

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: