Видобуток нетрадиційного газу: світовий досвід для України

11 липня о 12:30 у Києві (ІА “Українські новини”, вул. Еспланадна, 20, 1-й поверх) відбудеться прес-конференція “Видобуток нетрадиційного газу: світовий досвід для України”

11 липня о 12:30 у Києві (ІА “Українські новини”, вул. Еспланадна, 20, 1-й поверх) відбудеться прес-конференція “Видобуток нетрадиційного газу: світовий досвід для України”. Захід проводить Аналітичний центр “Діксі Груп” і Київський інститут нетрадиційного газу за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Учасники:
– президент аналітичного центру “Діксі Груп” Олена Павленко;
– координатор Інтернет-платформи Київського інституту нетрадиційного газу Роман Ніцович.

Експерти представлять ключові висновки шістьох спеціальних досліджень про розробку нетрадиційного газу та співпрацю “громадськість – уряд” у США, Польщі, Великій Британії, Болгарії, Румунії та Франції.

Акредитація ЗМІ триває до 18:00 10 липня.

Контакти:
Аналітичний центр “Діксі Груп”
Ірина Петренко
097 127 55 19
petrenko@dixigroup.org

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисті й лобіюванні спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: