Відносини України з ЄС: тест на солідарність у визначальний момент історії

14 березня о 12:30 у Києві (ІА “УНІАН”, вул. Хрещатик, 4) відбудеться прес-конференція “Відносини України з ЄС: тест на солідарність у визначальний момент історії”

14 березня о 12:30 у Києві (ІА “УНІАН”, вул. Хрещатик, 4) відбудеться прес-конференція “Відносини України з ЄС: тест на солідарність у визначальний момент історії”. Захід проводить консорціум незалежних експертів за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

Під час заходу йтиметься про оголошене Прем’єр-міністром України Арсенієм Яценюком і лідерами ЄС підписання Угоди про асоціацію з Євросоюзом 21 березня. Які наслідки цього кроку? Чому документ, який був готовий до підписання ще до Вільнюського саміту, опинився “в шухляді”?

Крім того, буде оголошено про заснування НУО “Європейський Рух України”, завдання якого – популяризація євроінтеграційного курсу України та контроль за діями влади в цій сфері.

Учасники:
– Олександр Сушко, науковий директор Інституту Євро-Атлантичного співробітництва;
– Вадим Трюхан, експерт із міжнародного та європейського права;
– Василь Філіпчук, радник Міжнародного центру перспективних досліджень.

Контакти:
Вадим Трюхан
vtriukhan@gmail.com

***

Європейська програма Міжнародного фонду “Відродження” сприяє європейській інтеграції України через поєднання зовнішних вимог Європейського Союзу, які випливають із підписаних міжнародних домовленостей, з підтримкою їх відстоювання та просування з боку українського громадянського суспільства, громадських організацій, які працюють заради утвердження європейських цінностей відкритого суспільства в Україні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: