Відмову Мінсоцполітики надати публічну інформацію буде оскаржено в суді

Громадський активіст Борис Ткачук оскаржить у суді відмову Міністерства соціальної політики надати інформацію щодо дотримання законодавства про соціальний захист громадян, постраждалих від Чорнобильської катастрофи

Громадський активіст Борис Ткачук оскаржить у суді відмову Міністерства соціальної політики надати інформацію щодо дотримання законодавства про соціальний захист громадян, постраждалих від Чорнобильської катастрофи. Юридичний супровід справи здійснює Фонд захисту права на доступ до інформації, роботу якого координує Інститут Медіа Права за підтримки програмної ініціативи “Права людини та правосуддя” Міжнародного фонду “Відродження”.

11 серпня Борис Ткачук подав запит до Міністерства соціальної політики про надання копії наказу №404 від 23 грудня 2010 року, який стосувався правильності визначення статусу осіб, надання пільг і компенсацій постраждалим громадянам органами праці та соціального захисту населення впродовж 2010 року.

Міністерство відмовило в цьому, посилаючись на те, що документ містить службову інформацію, а тому має обмежений доступ.

Борис Ткачук звернувся зі скаргою до прокуратури, одначе вона відмовилася вжити заходи прокурорського реагування. У зв’язку з цим неправомірність відмови Міністерства надати публічну інформацію буде оскаржено в суді.

Контакти:
Інститут Медіа Права
(044) 496 05 80
info@medialaw.kiev.ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: