Відкриття Центру Європейської інформації в Ужгороді

Сьогодні у приміщенні Закарпатської обласної універсальної  наукової бібліотеки відбулося урочисте відкриття Центру європейської інформації за участі Генерального консула Словацької республіки в м. Ужгород Антона Лукачовича, представників обласної влади та Міжнародного фонду "Відродження".

Діяльність Центру забезпечує громадськість краю, що межує з чотирма країнами — членами ЄС, інформацією щодо різних аспектів європейської інтеграції: функціонування ЄС, політики європейської інтеграції України, відносини між Україною та ЄС, євроінтеграційні проекти на Закарпатті. Центр надає відкритий доступ до літератури з різних питань європейської інтеграції у друкованому та електронному вигляді, доступ до Інтернету, послуги консультантів. У найближчих планах Центру — проведення круглих столів з проблемних питань євроінтеграції України, семінарів на базі міських та районних бібліотек.

 “Я радий новій формі співпраці, що допоможе взаємній поінформованості населення наших країн, ознайомленню закарпатців з пріоритетами ЄС” — зазначив у своєму виступі Генеральний консул Словацької республіки в Ужгороді Антон Лукачович.

 “Підвищення рівня поінформованості суспільства щодо європейської інтеграції України є одним з пріоритетів Міжнародного фонду “Відродження”. Відкриття цього Центру є конкретним кроком у цьому напрямку на Закарпатті” — сказав менеджер Європейської програми МФВ Дмитро Шульга.

 “Ми очікуємо, що внаслідок реалізації цього проекту буде підвищена поінформованість населення краю з питань європейської інтеграції, привернута уваги громадськості регіону до діяльності інформаційного центру в Закарпатській ОУНБ, інформованість громадськості в районах з питань євроінтеграції та створення відповідних центрів на базі центральних бібліотек області — все це ми очікуємо від реалізації проекту” — підкреслила директор Закарпатської ОУНБ Людмила Григаш.

 “Одним із пріоритетів нашого центру є співпраця у напрямку європейської інтеграції з представниками владних структур сусідніх країн” — зауважив Віктор Пащенко, директор Центру підвищення кваліфікації працівників органів місцевого самоврядування, керівників державних підприємств, установ і організацій, представників обласних управлінь.

Довідкова інформація:

Центри європейської інформації функціонують в рамках Всеукраїнського консорціуму центрів європейської інформації, створеного за ініціативи та підтримки Міжнародного фонду “Відродження”. Наразі учасниками Консорціуму є 12 регіональних центрів, що діють на базі обласних універсальних наукових бібліотек у Вінниці, Луцьку, Дніпропетровську, Донецьку, Ужгороді, Львові, Одесі, Полтаві, Рівному, Сумах, Хмельницькому та Чернигові. Протягом 2006 року заплановано відкриття Центрів Європейської інформації у решті регіанів. Докладніше дивіться: http://www.irf.kiev.ua/ua/activities/eurocentre

Центр Європейської інформації  в Ужгороді створено громадською організацією “Товариство соціально-культурного розвитку “Панонія” у партнерстві із Закарпатською обласною універсальною науковою бібліотекою за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”. Він є відкритим для відвідувачів і працюватиме щоденно з 10.00 до 19.00 у приміщенні Закарпатської обласної універсальної наукової бібліотеки за адресою пр. Свободи,16.

Контактні особи:

 Галина Ковальчук,
керівник проекту

Оксана Гаврош,

консультант Центру європейської  інформації  

тел/факс: (03122)2-39-98

тел: (03122) 2-39-82.

Електронна пошта: libr@email.uz.ua

 

Електронна пошта: euro@email.uz.ua 

 

Христина Басілія, менеджер зі зв’язків з громадськістю
тел: +380 (44) 461 97 09 | факс: +380 (44) 486 76 29
eлектронна пошта: basiliya@irf.kiev.ua
офіс: м. Київ, вул. Артема, 46, кім.1

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: